علمی تخیلی

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم 2022 Black Adam با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر - و زندانی شدن به همان سرعت - بلک آدام (دواین جانسون) از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم نمونه اولیه The Prototype 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

یک مامور دولتی با یک توطئه بیگانه برای تسخیر زمین برخورد می کند. او با استفاده از مایع آبی که توسط بیگانگان برای قویتر کردن سربازان ایجاد شده است، به The Prototype تبدیل میشود که تنها امید بشر است.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم وسپر Vesper 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

وسپر 13 ساله که پس از فروپاشی اکوسیستم زمین برای زنده ماندن با پدرش تلاش می کند، باید از هوش، قدرت و توانایی های هک زیستی خود برای مبارزه برای آینده استفاده کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم حمله به محل کار Office Invasion 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

سه دوست صمیمی با هم متحد می شوند تا از شرکت معدنی ارزشمند خود در برابر بیگانگان هیولایی که به دنبال غارت و نابودی هستند دفاع کنند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم پروژه شکار گرگ 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

جنایتکاران خطرناک در یک کشتی باری مرگ را دنبال می کنند که از فیلیپین به کره جنوبی منتقل می شوند، زیرا آنها پس از تلاش برای فرار که منجر به شورش می شود، یک نیروی شوم را آزاد می کنند و این دقیقا بازی مرگی است که باید جان خود را نجات دهند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم انتقامجو 2005 با زیرنویس فارسی چسبیده

در یک جامعه دیستوپیایی بریتانیایی آینده، یک مبارز آزادی در سایه که تنها با نام مستعار "V" شناخته می شود، نقشه ای برای سرنگونی دولت ظالم - با کمک یک زن جوان - می کشد.

سال ساخت: 2005

دانلود فیلم دئوس Deus 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک کره سیاه مرموز در مدار مریخ کشف شد. آشیل برای تحقیق فرستاده می شود. پس از بیدار شدن خدمه شش نفره از خواب هشت ماهه خواب زمستانی، کره در حال انتقال یک کلمه در هر زبان زمینی است که تاکنون شناخته شده است.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم خالی Blank 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک نویسنده ناامید برای یک A.I کاملاً ثبت نام می کند. اما وقتی یک نقص نرم‌افزاری پیش‌بینی‌نشده رخ می‌دهد، او....

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم همچون زندگی Life Like 2019 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک زوج جوان ایده آل گرا و جذاب یک ربات خیره کننده و شبیه به زندگی را برای کمک بدون گناه به دست می آورند. اما با نزدیک‌تر شدن این سه، درک آنها از انسانیت برای همیشه تغییر خواهد کرد.

سال ساخت: 2019

دانلود فیلم منطقه مرده 2022 Dead Zone زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک تیم نخبه از سربازان که برای جلوگیری از فروپاشی بشریت، به شهری مسموم با تشعشعات فرود می‌آیند و با استفاده از زره‌ها و سلاح‌های پیشرفته، ماموریت پنهان کاری نهایی را انجام می‌دهند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم علمی تخیلی