تاریخی

لینک های کیفیت خوب افزوده شد

وقتی نفت در اوکلاهاما در دهه 1920 در زیر زمین ملت Osage کشف شد، افراد اوسیج یکی یکی به قتل می رسند تا ....

لینک های دانلود اضافه شدند

دانلود فیلم دانکرک2017این فیلم که در سال 2017 به انتشار رسیده در زانرهای اکشن و درام و تاریخی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستانفیلماز این ق ...

لینک های دانلود اضافه شدند

نایکا دوی، ملکه جنگجو یک درام تاریخی است که در قرن دوازدهم اتفاق می‌افتد. این فیلم درباره اولین زن جنگجوی هندی است...

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم اوپنهایمر 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های کیفیت خوب زبان اصلی اضافه شد

داستان دانشمند آمریکایی جی رابرت اوپنهایمر و نقش او در ساخت بمب اتم در این فیلم به تصویر کشیده شده است.

لینک های دانلود اضافه شدند

بر اساس «عاشقانه سه پادشاهی» اثر لو گوانگجونگ. این کتاب یکی از چهار اثر مهم ادبیات چین است...

لینک های دانلود اضافه شدند

پس از دعوت خداوند، ایمان ابراهیم در سفر سه روزه اش برای قربانی کردن پسرش آزمایش می شود....

لینک های دانلود اضافه شدند

در سال 1948، یک تیراندازی متقابل در یک بخش جدا شده از مرز هند و پاکستان پر صدا شد و تنها دو سرباز زنده ماندند. یکی سرباز هندی پاکستانی الاصل است در حالی که دیگری سرباز پاکستانی هندی الاصل است....

لینک های دانلود اضافه شدند

علیرغم همه احتمالات، پسری سیزده ساله در مالاوی راهی غیرمتعارف برای نجات خانواده و روستای خود از قحطی ابداع می کند...

لینک های دانلود اضافه شدند

یک زن جوان ناراضی از خانواده ای بدسرپرست با یک فرمانده ارتش ترسناک و سرد ازدواج می کند. اما این دو در مورد یکدیگر بیشتر یاد می گیرند، عشق ممکن است فرصتی داشته باشد....

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که اولین زیردریایی اتمی روسیه در اولین سفر خود دچار اختلال می شود، خدمه باید برای نجات کشتی و جلوگیری از یک فاجعه هسته ای رقابتی بی سابقه را انجام دهند...

دانلود فیلم تاریخی

تاریخ همیشه جز زیباترین و شیرین تری مباحثی بوده که در میان مردم وجود داشته و همیشه از موضوعات تاریخی به خوبی استقبال شده است. در گذشته برای درک بهتر تاریخ مطالب بر روی برگه هایی نوشته میشد که در در آخر می توانستیم از نوعی کتاب تاریخی در خصوص عصری بخصوص اطلاعات کافی بدست بیاوریم.

اما امروزه تاریخ را می توانیم از طریق موضوعات و محتواهای صوتی و تصویری بهتر درک کنیم و شناخت کافی را بدست بیاوریم. سینمای هندی، آسیایی شرق و هالیوود امروزه فیلم ها و سریال های تاریخی بسیار زیادی را به تصویر کشیده اند و گاهی از این موضوع سو استفاده های خود را انجام می دهند تا طرفداران و بیننده های این ژانرهای خاص به سمت محتوای مورد نظرشان کشیده شود.

معرفی فیلم های تاریخی 2022 و 2021

در این می توانیم به آرتور شاه اشاره کنیم. در خصوص داستان آرتور اولین پادشاه استقلال طلب انگلستان داستان های بسیار زیادی به تصویر کشیده شده است که با 13 یار وفادار خود توانسته است ارتش یاغی وایکینگ ها را بدون کمک رومانی و مذهب شکست دهد.

یا می توانیم به داستان های تاریخی ناپلئون پادشاه غارت گر فرانسه اشاره کنیم که فیلم و سریال هایی را با داستانش به تصویر کشیده اند. یکی دیگر از فیلم های تاریخی که حاشیه های بسیار زیادی را بوجود آورد شیر دل و یا شجاع دل با بازی مل گیبسون است. این فیلم درخصوص زندگی ویلیام والاس شورشی اسکاتلندی در برابر استکبار و دیکتاتوری حکومت انگلیس بوده که بعد ها نیز جنگ هایی در این خصوص در اروپا بوجود آورد.

اما فیلم های جدید تاریخی نیز داستان های خاص خود را دارند. در این می توان به فیلم زیبای آخرین دوئل اشاره کرد. داستانی که روایت آخرین مبارزه تن به تن تاریخ فرانسه را به تصویر می کشد، موضوع در خصوص زنی است که همسر یکی از بزرگترین دلاوران فرانسه بوده و به وی در زمان مشخصی تعرض می شود. اکنون همسر وی باید از آبرو و همسرش با استفاده از یک دوئل تن به تن دفاع کند که بر اساس باور های غلط اگر هریک پیروز شوند این پیروزی خواست خدا بوده و برنده می تواند ادعای فرد مقابل را تنها با یک پیروزی تکذیب کند.

دانلود فیلم تاریخی 20221 و 2022 از رسانه کاران مووی سریعترین و راحت ترین راه برای دانلود هر چه سریعتر محتوای مورد نظر شما می باشد.