تاریخی

دوبله فارسی

دانلود فیلم شیر شیوراج Sher Shivraj 2022 دوبله فارسی

یکی از بزرگترین و شجاعترین رویدادهای زندگی شاه ماراتای بزرگ چاتراپاتی شیواجی ماهاراج است که در آن زمان افضل خان را با تاکتیک های درخشان و شجاعت خود شکست داد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم ملیات گرگ دریایی Operation Seawolf 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم، آلمان، که از آخرین دستاوردها برای شکست دادن قدرت های متحد ناامید شده بود، با هم نیروی دریایی آلمان و آخرین یوبوت های باقیمانده را برای آخرین ماموریت، برای حمله به میهن ایالات متحده تشکیل داد.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم پاوانخند Pawankhind 2022 دوبله فارسی

داستان جنگجویان ماراتا در نبرد پاوان خند در سال 1660. داستان حول محور شاه بزرگ ماراتا چاتراپاتی شیواجی ماهاراج می چرخد. هنگامی که به دلیل محاصره سیدی جوهر از بیجاپور در داخل قلعه پانهالا به دام می‌افتد، او با 600 سرباز خود یک نقشه بزرگ فرار را طراحی می‌کند. وقتی به نیمه راه رسید، دشمن به شدت در تعقیب است. جنگجوی افسانه‌ای او باجی پرابهو دشپاند با 300 نفر ارتش پیشروی دشمن متشکل از 10000 نفر را تا زمانی که شاه چاتراپاتی شیواجی ماهاراج سالم به قلعه ویشالگاد برسد، عقب نگه می‌دارد.

سال ساخت: 2022

در سال 1987 کره تحت یک رژیم نظامی سرکوبگر، بازجویی غیرقانونی و مرگ یک دانشجوی کالج، شهروندان عادی را برانگیخت تا برای حقیقت مبارزه کنند و عدالت را برقرار کنند.

سال ساخت: 2017

دانلود فیلم پادشاه ساز Kingmaker 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک سیاستمدار، رویای تغییر جهان را با یک استراتژیست عالی مبارزاتی در پشت سر دارد. سئو چانگ دائه که رویای تغییر جهان را در سر می پروراند، در کمپین سیاسی کیم وون-بیم شرکت می کند. برای مقاومت در برابر حزب حاکم دیکتاتور کنونی...

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم آمستردام 2022 Amsterdam زیرنویس فارسی چسبیده

داستان آن در دهه 30 میلادی اتفاق می‌افتد و داستان سه دوست را دنبال می‌کند که شاهد یک قتل هستند، آنها مظنون می‌شوند و یکی از ظالمانه‌ترین توطئه‌های تاریخ آمریکا را کشف می‌کنند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم استاد جدید فرقه کونگ فو Kung Fu Cult Master 1993 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

“ژانگ ووجی” به همراه پدر و مادرش از جزیره ای دورافتاده برای برگزاری جشن تولد صد سالگی استاد اعظم “ژانگ سانفنگ” عازم سفر می شوند اما چند مبارز پدر و مادر او را وادار کنند تا مکان پدر خوانده او “ژی ژون” را فاش کنند اما آنها نپذیرفته و دست به خودکشی می زنند و…

سال ساخت: 1993

دانلود فیلم پل واتر گیت Water Gate Bridge 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

دنباله نبرد در دریاچه چانگین". سربازان داوطلبان خلق چین (CPV) را در یک کار جدید دنبال می کند و اکنون میدان نبرد آنها یک پل مهم در مسیر عقب نشینی نیروهای آمریکایی است."

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم قرون وسطایی Medieval 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

داستان نماد و جنگ سالار چک قرن پانزدهم، یان زیزکا، که ارتش های نظم توتونی و امپراتوری مقدس روم را شکست داد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم شوالیه های شجاع Knights of Valour 2021 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در جریان حمله لو منگ به استان جینگ، گوان یو توانا توسط پان ژانگ از وو کشته شد و تیغه هلال اژدهای سبز او ربوده شد.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم تاریخی

تاریخ همیشه جز زیباترین و شیرین تری مباحثی بوده که در میان مردم وجود داشته و همیشه از موضوعات تاریخی به خوبی استقبال شده است. در گذشته برای درک بهتر تاریخ مطالب بر روی برگه هایی نوشته میشد که در در آخر می توانستیم از نوعی کتاب تاریخی در خصوص عصری بخصوص اطلاعات کافی بدست بیاوریم.

اما امروزه تاریخ را می توانیم از طریق موضوعات و محتواهای صوتی و تصویری بهتر درک کنیم و شناخت کافی را بدست بیاوریم. سینمای هندی، آسیایی شرق و هالیوود امروزه فیلم ها و سریال های تاریخی بسیار زیادی را به تصویر کشیده اند و گاهی از این موضوع سو استفاده های خود را انجام می دهند تا طرفداران و بیننده های این ژانرهای خاص به سمت محتوای مورد نظرشان کشیده شود.

معرفی فیلم های تاریخی 2022 و 2021

در این می توانیم به آرتور شاه اشاره کنیم. در خصوص داستان آرتور اولین پادشاه استقلال طلب انگلستان داستان های بسیار زیادی به تصویر کشیده شده است که با 13 یار وفادار خود توانسته است ارتش یاغی وایکینگ ها را بدون کمک رومانی و مذهب شکست دهد.

یا می توانیم به داستان های تاریخی ناپلئون پادشاه غارت گر فرانسه اشاره کنیم که فیلم و سریال هایی را با داستانش به تصویر کشیده اند. یکی دیگر از فیلم های تاریخی که حاشیه های بسیار زیادی را بوجود آورد شیر دل و یا شجاع دل با بازی مل گیبسون است. این فیلم درخصوص زندگی ویلیام والاس شورشی اسکاتلندی در برابر استکبار و دیکتاتوری حکومت انگلیس بوده که بعد ها نیز جنگ هایی در این خصوص در اروپا بوجود آورد.

اما فیلم های جدید تاریخی نیز داستان های خاص خود را دارند. در این می توان به فیلم زیبای آخرین دوئل اشاره کرد. داستانی که روایت آخرین مبارزه تن به تن تاریخ فرانسه را به تصویر می کشد، موضوع در خصوص زنی است که همسر یکی از بزرگترین دلاوران فرانسه بوده و به وی در زمان مشخصی تعرض می شود. اکنون همسر وی باید از آبرو و همسرش با استفاده از یک دوئل تن به تن دفاع کند که بر اساس باور های غلط اگر هریک پیروز شوند این پیروزی خواست خدا بوده و برنده می تواند ادعای فرد مقابل را تنها با یک پیروزی تکذیب کند.

دانلود فیلم تاریخی 20221 و 2022 از رسانه کاران مووی سریعترین و راحت ترین راه برای دانلود هر چه سریعتر محتوای مورد نظر شما می باشد.