تاریخی

دوبله فارسی

دانلود فیلم رمولوس و رموس: اولین پادشاه 2019 Romulus & Remus: The First King دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

سزار یکی از شهرهای لاتین دستور داد فرزندان خواهرزاده‌اش یعنی رمولوس و رموس را به رودخانه‌ی تیبر افکنند. زیرا از این می‌ترسید که این دو چون بزرگ شوند ، وی را از تخت به زیر آورند. کودکان در نقطه‌ی کم‌آبی از رودخانه فرو افتادند ....

سال ساخت: 2019

دانلود فیلم نبرد برای سایپان Battle for Saipan 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

هنگامی که یک بیمارستان ارتش ایالات متحده در جزیره دورافتاده سایپان توسط نیروهای ژاپنی تسخیر می شود، یک پزشک تنها همه چیز را در خط مقدم قرار می دهد تا گروهی از رزمندگان مجروح را در این حماسه در لبه صندلی شما در جنگ جهانی دوم به امن هدایت کند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم بوستون خفه کننده Boston Strangler 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

لورتا مک لافلین گزارشگری بود که اولین بار قتل ها را به هم مرتبط کرد و داستان خفه کننده بوستون را افشا کرد. او و ژان کول تبعیض جنسیتی اوایل دهه 1960 را به چالش کشیدند تا از بدنام ترین قاتل سریالی شهر گزارش دهند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم روزیادبود 2012 Memorial Day زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم روز یادبود Memorial Day 2012 در سال 1993 میلادی روایت شده و در مورد پسری 13 ساله به نام کایل وگر است که چمدان قفلدار پدر بزرگش باد را که مربوط به زمان جنگ جهانی دوم است،

سال ساخت: 2012

دانلود فیلم سایه های قصر 2007 Goongnyeo زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در دوره چوسان، یک بانوی دربار مرده پیدا می شود که در کنار تیرهای قصر آویزان شده بود. پس از معاینه جسد، پزشک مکان چون-ریونگ متوجه می شود که خدمتکار مرده احتمالاً به قتل رسیده است و تحقیقات را انجام می دهد ...

سال ساخت: 2007

دانلود فیلم شمشیر بی نام 2009 The Sword with No Name زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم شمشیر بدون نام The Sword with No Name 2009 در مورد یک شکارچی به نام مو میونگ است که فراریان را ردیابی کرده و با پاداش حاصل از دستگیری آن‌ها زندگی می‌کند. در این میان او در یکی از ماموریت‌های خود با یک بانوی نجیب و زیبا به نام جا یونگ روبرو شده و عاشق او می‌شود. چند سال بعد، جا یونگ به عنوان ملکه بعدی چوسان وارد قصر سلطنتی می‌شود. حال مو میونگ نیز به عنوان نگهبان شخصی ملکه وارد قصر شده تا به جا یونگ نزدیک‌تر شود و…

سال ساخت: 2009

دانلود فیلم نبرد بزرگ The Great Battle - Ansisung 2018 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

فیلمی تاریخی درباره محاصره قلعه انسی و نبرد حماسی هشتاد و هشت روزه ای که یانگ من چون و سربازانش گوگوریو در برابر 500000 مرد مهاجم سلسله تانگ برای دفاع از آن جنگیدند.

سال ساخت: 2018

دوبله فارسی

دانلود فیلم سوندال - مردی که رودخانه را فروخت Seondal-The Man Who Sells The River 2016 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

بر اساس شخصیت شیاد محبوب KIM Seon-dal از داستان های عامیانه کره ای که آب رودخانه Daedong را می فروخت.

سال ساخت: 2016

دانلود فیلم داستان مرموز شهر لانگیون 2022 Tales of Longyun Town زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در شهر Longyun در سال های اولیه جمهوری چین، گفته می شود که پس از کشف گنج توسط شهر، به تدریج اتفاقات عجیبی رخ داد و دختران جوان یکی پس از دیگری در خانه های خود کشته شدند....

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم تاریخی

تاریخ همیشه جز زیباترین و شیرین تری مباحثی بوده که در میان مردم وجود داشته و همیشه از موضوعات تاریخی به خوبی استقبال شده است. در گذشته برای درک بهتر تاریخ مطالب بر روی برگه هایی نوشته میشد که در در آخر می توانستیم از نوعی کتاب تاریخی در خصوص عصری بخصوص اطلاعات کافی بدست بیاوریم.

اما امروزه تاریخ را می توانیم از طریق موضوعات و محتواهای صوتی و تصویری بهتر درک کنیم و شناخت کافی را بدست بیاوریم. سینمای هندی، آسیایی شرق و هالیوود امروزه فیلم ها و سریال های تاریخی بسیار زیادی را به تصویر کشیده اند و گاهی از این موضوع سو استفاده های خود را انجام می دهند تا طرفداران و بیننده های این ژانرهای خاص به سمت محتوای مورد نظرشان کشیده شود.

معرفی فیلم های تاریخی 2022 و 2021

در این می توانیم به آرتور شاه اشاره کنیم. در خصوص داستان آرتور اولین پادشاه استقلال طلب انگلستان داستان های بسیار زیادی به تصویر کشیده شده است که با 13 یار وفادار خود توانسته است ارتش یاغی وایکینگ ها را بدون کمک رومانی و مذهب شکست دهد.

یا می توانیم به داستان های تاریخی ناپلئون پادشاه غارت گر فرانسه اشاره کنیم که فیلم و سریال هایی را با داستانش به تصویر کشیده اند. یکی دیگر از فیلم های تاریخی که حاشیه های بسیار زیادی را بوجود آورد شیر دل و یا شجاع دل با بازی مل گیبسون است. این فیلم درخصوص زندگی ویلیام والاس شورشی اسکاتلندی در برابر استکبار و دیکتاتوری حکومت انگلیس بوده که بعد ها نیز جنگ هایی در این خصوص در اروپا بوجود آورد.

اما فیلم های جدید تاریخی نیز داستان های خاص خود را دارند. در این می توان به فیلم زیبای آخرین دوئل اشاره کرد. داستانی که روایت آخرین مبارزه تن به تن تاریخ فرانسه را به تصویر می کشد، موضوع در خصوص زنی است که همسر یکی از بزرگترین دلاوران فرانسه بوده و به وی در زمان مشخصی تعرض می شود. اکنون همسر وی باید از آبرو و همسرش با استفاده از یک دوئل تن به تن دفاع کند که بر اساس باور های غلط اگر هریک پیروز شوند این پیروزی خواست خدا بوده و برنده می تواند ادعای فرد مقابل را تنها با یک پیروزی تکذیب کند.

دانلود فیلم تاریخی 20221 و 2022 از رسانه کاران مووی سریعترین و راحت ترین راه برای دانلود هر چه سریعتر محتوای مورد نظر شما می باشد.

کاکلشن فیلم های نوروز 1402