انگلیس

دوبله فارسی

دانلود فیلم علاءالدین دوبله فارسی
تریلر

یک دزد خیابانی مهربان و یک وزیر بزرگ تشنه قدرت برای یافتن چراغ جادویی که قدرت برآوردن عمیق ترین آرزوهای آنها را دارد، رقابت می کنند.

سال ساخت: 2019

دانلود فیلم تسخیر برج لندن 2022 The Haunting of the Tower of London با زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

هنگامی که بقایای دو شاهزاده کشته شده در برج لندن کشف می شود، یک کشیش آشفته باید باورهای خود را کنار بگذارد تا با یک زندانی مرموز دوست شود که دارای قدرت های ماوراء طبیعی برای برقراری ارتباط با مردگان است.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود سریال مرد در مقابل زنبود 2022 Man vs. Bee زیرنویس فارسی چسبیده

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را درگیر جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم بخشیده شده 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

The Forgiven در یک آخر هفته در کوه‌های بلند اطلس مراکش اتفاق می‌افتد و طنین یک تصادف تصادفی را بر زندگی مسلمانان محلی و بازدیدکنندگان غربی از یک مهمانی خانگی در یک ویلای بزرگ بررسی می‌کند.

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن خانواده هیولا 2 2021 Monster Family 2 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

برای رهایی بابا یاگا و رنفیلد از چنگال شکارچی هیولا میلا استار، خانواده Wishbone بار دیگر به یک خون آشام، هیولای فرانکشتاین، یک مومیایی و یک گرگینه تبدیل می شوند.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم شار لذیذ 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

مجموعه‌ای که در مؤسسه‌ای اختصاص داده شده به اجرای آشپزی و غذا می‌گذرد، افراد این مجموعه خود را درگیر جنگ‌های قدرت، انتقام‌جویی‌های هنری و اختلالات گوارشی می‌بینند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم هالو (تو خالی) 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر
  • بازیگران: Pat Garrett ، Pete Bird
  • ژانر: ترسناک
  • کیفیت: WEB-DL
  • کشور سازنده: انگلیس

مجموعه ای از قتل های وحشتناک هرفوردشایر را می لرزاند. بث، مادری در دهه شصت از خود علائم آلزایمر اولیه را نشان می دهد. مراقبانش او، دخترش جس و دامادش کانر، سعی می کنند تا....

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم پیگی 2012 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

لندن، روز مدرن: جو، مرد جوان ملایمی که از زندگی خود خسته شده است. هنگامی که برادر محبوبش کشته می شود، جو در کنار پیگی، یکی از دوستان قدیمی برادرش، آرامش می یابد. پیگی به جو کمک می کند تا با غم و اندوه کنار بیاید و قصد دارد او را نجات دهد و به او کمک کند تا عدالت را برای قتل برادرش به دست آورد.

سال ساخت: 2012