دانلود فیلم Avatar – The Way of Water 2022

جیک سالی با خانواده تازهای که در قمر فراخورشیدی پاندورا تشکیل شدهاند زندگی میکند. هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاً شروع شده بود باز می گردد، جیک باید با Neytiri و ارتش نژاد Na’vi برای محافظت از خانه آنها همکاری کند.

 

دانلود فیلم جدید آواتار – راه آب از کاران مووی

فیلم آواتار – راه آب محصول سال 2022 کشور آمریکا در ژانر اکشن و ماجراجویی و فانتزی میباشد. آواتار – راه آب توسط James Cameron کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Sam Worthington و Zoe Saldana و Sigourney Weaver در آن ایفای نقش کرده اند

دانلود فیلم Avatar: The Way of Water آواتار 2 راه آب 2022 دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده

 

فیلم Avatar: The Way of Water محصول سال 2022 در ژانر اکشن و علمی تخیلی و ماجراجویی میباشد. Avatar: The Way of Water توسط James Cameron کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Kate Winslet و Sam Worthington و Zoe Saldana در آن ایفای نقش کرده اند.

Avatar: The Way of Water

اگر طرفدار سینما باشید حتما یکی از مشهور ترین فیلم‌های سینما یعنی آواتار را می شناسید. پس از سال‌ها انتظار بلاخره آواتار2 (2021) در تیتر خبر‌ها جنجالی به پا کرده است. این فیلم درام، حماسی و تخیلی درتاریخ سینمای جهان رقم زده است.طی سال‌های اخیر که از اعلان ساخت فیلم تخیلی و حماسی اواتار 2 به کارگردانی جیمز کامرون گذشته،جیمز کامرون کارگردان توانا و مشهور امریکایی گوشه‌ای از داستانی که قرار است  با اکران فیلم شاهدش باشیم را مشخص کرده که  جوهره اصلی این داستان تخیلی، حول محور خانواده است. کامرون اذعان داشته که هر کدام از دنباله‌های فیلم برای خود یک فیلم مستقل هستند و نیازی نیست که حتماً فیلم اول را دیده باشید تا متوجه بشوید که اوضاع از چه قرار است.و فیلم اواتار 2 داستان مستقلی از فیلم اواتار1را دنبال می کند. فیلم اول «آواتار» به معرفی قبلیه ساکن جنگل یعنی اوماتیکایا پرداخته بود و حالا در فیلم «آواتار: راه آب»، داستان روی قبلیه ساکن در داخل آب یعنی متکاینا تمرکز خواهد داشت. نسخه اواتار دوبله فارسی نیز در دسترس است شما می توانید با دانلود و تماشای آن اوقات خوشی را کنار دوستان خود سپری کنید.

تحلیل فیلم تخیلی اواتار 2 دوبله فارسی

آواتار 2  یا همان راه آب، علاوه بر گونه‌های گیاهی و جانوری جدید، قبایل ناوی تازه‌ای از جمله قبیله‌ای ساکن صخره‌ها و دریانورد به نام متکاینا را معرفی می‌کند.که در فیلم قبلی به آن ها پرداخته نشده بود. در حالی که آواتار: راه آب بیش از یک دهه پس از رخدادهای فیلم نخست جریان دارد، این فیلم روایت داستان خانواده سالی، مشکلاتی که به دنبال آن‌ها می‌آید، تلاش‌هایی که برای حفظ امنیت یکدیگر انجام می‌دهند، نبردهایی که برای زنده ماندن می‌جنگند و مصیبت‌هایی که متحمل می‌شوند، را آغاز می‌کند. سیگورنی ویورمی‌گوید که داستان در مورد خانواده است، در مورد خانواده‌های ما که سعی می‌کنند با هم بمانند و درازاهایی که همه ما برای محافظت از یکدیگر و محافظت از مکانی که در آن زندگی می‌کنیم انجام می‌دهیم. این بسیار مبتنی بر خانوادهٔ جیمز کامرون و خشنودی او در خانواده است؛ و نیز اینکه چقدر در هنگام بچه‌دار شدن آسیب‌پذیر هستید علاوه بر این‌ها در آواتار ۲ همانطور که از عنوان آن مشخص است با دنیایی پر از آب روبرو خواهیم بود. موجودات دریایی غول ‌پیکری در تریلر دیده می‌شوند که در فیلم اول وجود نداشتند. جیک سالی با خانواده جدیدش که در سیاره پاندورا تشکیل شده اند زندگی می کند. در آواتار ۲ سال‌های زیادی سپری شده و جیک و نیتیری حالا دیگر رؤسای قبیله خود هستند. جوهره‌ آواتار 2، ورای سفینه‌های پرنده و ادوات جنگی صیقل‌داده شده، یک درام تمام‌عیار است. جِیک سالی و نیتیری حالا یک قبیله‌ی کوچک دارند. بزرگ ‌ترین فرزند پسر آن‌ها یعنی نیتیام (با بازی جِیمی فلترز)، دومین پسرشان یعنی لوآک (با بازی بریتِین دالتون) و دختر هشت ساله آن‌ها یعنی توکیتری (با بازی ترینیتی بلیس) که با لقب «توک» شناخته می‌شود قبلیه‌ آن‌ها را تشکیل می‌دهند. جیک از نژاد انسان و نیتری از نژاد ناآوی‌ها است. ازدواج آن‌ها مثل یک پیوندِ بین‌ نژادی است که در دنیای انسان‌ها نیز مشابه‌اش را می‌بینیم. پیوندی که میوه‌ آن تولد چند فرزند است. حتی جیک و نیتیری هم مطمئن نیستند که آیا فرزندانشان به‌ دنیایی که در آن زندگی می‌کنند تعلق دارند یا نه.

 همانطور که با دانلود فیلم آواتار 2و تماشا آن میبینید که تمرکز داستان بر فرزندان این دو خواهد بود که پا را فراتر از جنگل‌های سیاره پاندورا می‌گذارند و به محیط‌های زیرآبی و آتش‌فشانی این سیاره مرموز خواهند رفت. و این سفر مرموز آن ها داستان زیبای این فیلم را خلق میکند. با دانلود و تماشا فیلم آواتار 2 دوبله فارسی با ما همراه باشید هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاشروع شده بود باز می گردد، جیک باید با Neytiri و ارتش نژاد Na’vi برای محافظت از سیاره خود همکاری کند. دانلود فیلم اواتار می تواند تجربه زیبا و خارق العاده ای برا شما مشتاقان فیلم های تخیلی باشد.

جیمز کامرون درباره فیلم چنین اذعان دارد که من روی اقیانوس پاندورا تمرکز خواهم کرد که به همان اندازه غنی، متنوع، دیوانه ‌وار و خیال‌انگیز خواهد بود». بنابراین در آواتار ۲ از جنگل‌های بارانی به اقیانوس پاندورا سفر خواهیم کرد. کامرون قبلا به انترتینمنت ویکلی گفته است که راه آب، ترکیبی از دو عشق بزرگ او یعنی فیلمسازی و اکتشاف اقیانوس است. و این ترکیب باعث خلق چنین اثری زیبایی شده است اثری که تحولی بسیار زیادی در تاریخ سینما بر پا کرد. محیط پاندورا شاید شبیه سیستم عصبی مغز انسان باشد، چرا که تمامی موجودات آن از طریق رشته‌های عصبی مشترک با یکدیگر در ارتباط هستند. یکی از با‌ارزش‌ترین منابع طبیعی سیاره پندورا سنگ کانی‌ای به اسم آنابتانیوم است. این سنگ کانی بسیار خاص و دارای خواص عجیب و غریبی است، و داستان اصلی فیلم با کشف و دستیابی انسان به آن شروع می‌شود. او در اینجا پیشگام فناوری جدیدی است که تکنیک‌های اغلب مورد استفاده شده برای شبیه‌ سازی کردن فیلمبرداری در زیر آب را مردود می‌شمارد. یکی از دلایل تاخیر طولانی تولید آواتار راه آب به همین موضوع مربوط می‌شود. چراکه کامرون و عواملش برای ثبت تصاویری خیره‌ کننده و واقعی از دنیای زیر آب مجبور بودند که منتظر پیشرفت فناوری بمانند. کامرون قول داده که جلوه‌های بصری این لوکیشن‌ها آنچنان حیرت‌انگیز خواهند بود که باورش برای بیننده بسیار سخت است  پرش زمانی در داستان نیز وجود خواهد داشت تا شکاف طولانی میان دو فیلم که به مدت 12 سال است جبران شود.با دانلود فیلم آواتار 2 وتماشای آن لحظات خاطره انگیزی برای خود ثبت کنید.

بازیگران فیلم اواتار2 دوبله فارسی

در ژانویه 2010 از سوی عوامل فیلم اواتار تایید شد با دانلود فیلم جدید همراه ما باشید .که سم ورثینگتون (Sam Worthington) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña) نقش‌هایشان را در فیلم Avatar 2 دوباره تکرار خواهند کرد. کمی بعدتر در همان سال کامرون اعلام کرد که سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و استیون لانگ (Stephen Lang) نیز در این پروژه حضور خواهند داشت و نقش افرینی می کنند جیمز کامرون همچنین اعلام کرد که ویور در هر سه دنباله فیلم حضور خواهد داشت و شخصیتی که بازی‌اش می‌کند، یعنی گریس آگوستین زنده خواهد بود. با این حال در مارس 2015 خود ویور اعلام کرد که در فیلم بعدی نقش جدیدی را بازی خواهد کرد. از دیگر بازیگران فیلم قبلی می‌توانیم به میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) اشاره کنیم که در سپتامبر 2015 اعلام کرد در فیلم سینمایی اواتار 2 حضور نخواهد داشت. در سال 2017 نیز برخی از بازیگران جدید این فیلم اعلام شدند؛ از جمله اونا چاپلین (Oona Chaplin) که نقش زنی قدرتمند و کلیدی را بازی می‌کند.به نظر میرسد که حضور چاپلین در همچین نقشی بسیار موفق آمیز خواهد بود و وی می تواند بیشترین رضایت را از طرف تماشاگران اواتار2 دریافت کند. یکی دیگر از فیلم های یشنهادی ما دانلود فیلم خارجی  است که می تواند برای شما لحظات هیجان انگیزی را به وجود بیاورد.

اکران فیلم اواتار2 دوبله فارسی

اکران آواتار: راه آب با چندبار تأخیر مواجه شد که آخرین تأخیر آن در ۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۰ اتفاق افتاد؛ این فیلم برای اکران در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ برنامه‌ ریزی شده‌است. سه دنباله بعدی به ترتیب در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴، ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ و ۲۲ دسامبر ۲۰۲۸ منتشر می‌شوند. این فیلم با ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون بودجه، یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های ساخته‌شده در تاریخ است.

سازندگان و بازیگران فیلم Avatar 2 چه کسانی هستند؟

کارگردان محبوب این دنباله‌ها جیمز کامرون است که فیلمبرداری قسمت اول نیز بر عهده وی بوده است. علاوه بر آن، فیلم مشهور تایتانیک نیز در کارنامه کارهای وی قرار دارد. البته کامرون در تهیه کنندگی و نویسندگی این اثر نیز نقش داشته است و او را می‌توان یکی از بلند پروازترین و جاه طلبانه ترین کارگردانان آمریکا دانست.وی برای ساخت فیلم آواتار 2 از همان ابتدا برنامه بلند بالایی برای پاندورا و بومی‌هایش داشته که فقط پیاده‌سازی آن چندین سال طول کشیده است. گذشته از آن، کامرون که تاکنون چندین بار جوایز اسکار و گلدن کلوب را برنده شده، قرار است او تا سال ۲۰۲۷ چهار دنباله برای آواتار بسازد. جان لاندو (Jon Landau) نیز در کنار کامرون به عنوان تهیه کننده آواتار 2 جزو سازندگان این اثر محسوب می‌شود و لاندو نیز در آواتار 1 و تایتانیک نیز به عنوان تهیه کننده حضور داشته. وی تاکنون جایزهٔ اسکار بهترین فیلم و جایزه انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا برای بهترین فیلم را برنده شده و می‌توان او را از بهترین تهیه کنندگان امریکایی دانست.

به علاوه، نام جاش فریدمن (Josh Friedman) در کنار کامرون برای فیلمنامه نویسی به چشم می‌خورد. جاش فریدمن در سال ۲۰۱۸ به تیم نویسندگان فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) اضافه شد و به جیمز کامرون، دیوید اس.گویر، چارلز ایگل و جاستین رودز در نوشتن داستان کمک کرد.

کلام نهایی

در این مقاله  با معرفی نقد و برسی فیلم سینمایی اواتار 2 همراه شما بودیم؛ فیلمی علمی تخیلی به کارگردانی جیمز کامرون که در ادامه فیلم پرطرفدار و پرفروش آواتار ساخته شده است.و انتظار می رود مانند اواتار1 بار دیگر رکورد شکنی کند و محبوبیت زیادی در بین تماشاگران به دست اورد. ازدیگر فیلم های جذاب که می تواند لحظات زیبایی برای شما خلق کند دانلود فیلم 2022 است که بی شک لحظات هیجان انگیزی را برای شما خواهد ساخت.