Michelle Monaghan

لینک های کیفیت خوب قرار داده شد

یک قاتل ارشد سابق که به صورت ناشناس به عنوان پدری حومه شهر زندگی می کند، وقتی گذشته اش به او می رسد، باید خانواده بی خبر خود را فراری دهد...

لینک های دانلود اضافه شدند

یک سرباز در جسم شخص دیگری از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که او بخشی از یک برنامه آزمایشی دولتی برای پیدا کردن بمب گذار قطار شهری در عرض 8 دقیقه است....

لینک های دانلود اضافه شدند

جس، یک مادر و پرستار جدا شده، با دختر و پسر کوچکش اوون به خانه مزرعه قدیمی خود نقل مکان می کند. مدت کوتاهی پس از استقرار، اوون توسط سگ گاز گرفته می شود و در نتیجه یک عفونت مرموز ناشی از گاز گرفتگی ایجاد می شود.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک دزد نیویورکی پس از اشتباه گرفتن با یک بازیگر، به هالیوود فرستاده می شود تا زیر نظر خصوصی برای یک نقش بالقوه در سینما آموزش ببیند، اما این دو نفر همراه با یک بازیگر زن مبارز به یک معمای قتل پرتاب می شوند.

لینک های دانلود اضافه شدند

دایه مهاجر عایشه، در حالی که از فرزند یک خانواده از خانواده ایست که از آنها مراقبت می کند، زندگی جدیدی را در شهر نیویورک رقم می زند، مجبور می شود با حقیقتی پنهان روبرو شود که رویای متزلزل آمریکایی او را تهدید می کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک روانپزشک که مشتریش خودکشی می کند ، پس از معرفی برادر بازمانده خود به همسر و دخترش ، متوجه می شود زندگی خانوادگی او مختل شده است.

لینک های دانلود اضافه شدند

پس از بازگشت به کشور از یک تور طولانی مدت در افغانستان ، یک مادر مجرد و پزشک ارتش ایالات متحده تلاش می کند تا رابطه خود را با پسر خردسال خود بازسازی کند.