دانلود فیلم چشم و گوش بسته با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی چشم و گوش بسته با کیفیت عالی ۴K

دانلود فیلمجدید چشم و گوش بسته ” با چهار کیفیت عالی و متوسط

لینک دانلود افزوده شد

دانلود فیلم چشم و گوش بسته

دانلود فیلم ایرانی چشم و گوش بسته

نوع فیلم:اجتماعی

سال تولید: ۱۳۹۸

کارگردان : فرزاد موتمن

بازیگران: امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مانی حقیقی، مسعود کرامتی، پوریا پورسرخ، محمدرضا صولتی، لیندا کیانی و…

خلاصه داستان :زنه تبهکاری مردی به قتل میرساند. و حالا و شخص دیگر را به جرم آدم کشی بازداشت می کنند. یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست. دیگری صحنه قتل را ندیده چون نابیناست! آنان یک روز کامل زمان دارند تا از این مهلکه زنده بیرون بیایند و…امیدواریم از تماشای این فیلم لذت ببرید با کاران مووی همراه باشید.

پخش آنلاین

دانلود فیلم چشم و گوش بسته

دانلود فیلم چشم و گوش بسته – با کیفیت بالا  FULL HD 4K

چشم و گوش بسته را می توان جزو بهترین و البته پر طرفدار ترین کمدی ها در سال های جاری قلمداد کرد که توانست توجه تعداد زیادی از عاشقان سینما را به خود جلب نماید . این فیلم بسیار دیدنی در حقیقت تمام فاکتور هایی که مخاطب امروزی می پسندد را در خود جای داده است  از داستان زیبا و البته هیجان انگیز گرفته تا حضور بازیگران و ستاره های مطرح که سبب محبوبیت بیش از پیش این فیلم در بین مخاطبان شده است.

دانلود فیلم چشم و گوش بسته – با کیفیت بالا  FULL HD 4K

داستان این فیلم از این قرار است که یک زن تبهکار مردی غریبه را به قتل می رساند و پلیس نیز دو شخص بی گناه را در رابطه با این ماجرا دستگیر می کند اما یکی از آن ها نابینا است و صحنه قتل را ندیده اما دیگری صحنه را دیده ولی ناشنوا است . این دو شخص یک صبح تا غروب فرصت دارند تا خود را از این ماجرا خلاص کنند و بی گناهی خود را ثابت نمایند . اما ماجرای ناشنوا بودن و نابینا بودنشان باعث بوجود آمدن داستان های جالب و البته خنده داری می شود

چشم و گوش بسته

که هر مخاطبی را به خود جلب می کند . مازاد بر داستان زیبا حضور بازیگران مطرحی همچون امین حیایی (در نقش بهروز ) ، بهرام افشاری ( در نقش سعید )، آناهیتا درگاهی(در نقش نانا)،مسعود کرامتی (در نقش سرهنگ)، لیندا کیانی ( در نقش سحر)، پوریا پور سرخ ، مانی حقیقی، محمد رضا صولتی و… سبب شده است تا مخاطبان بیش از پیش برای دیدن این فیلم جذاب به سینما بروند . از دیگر فاکتور هایی که سبب موفقیت این فیلم جذاب شده است می توان به کارگردانی فرزاد موتمن و نویسندگی هما بذرافشان اشاره نمود که سبب انسجام بهتر ساختار فیلم و البته محبوبیت بیشتر آن از نگاه مخاطبین شده است.

چشم و گوش بسته

اگر جزو عاشقان سینما باشید حتما این اواخر نام فیلم چشم و گوش بسته به گوشتان خورده است . این فیلم بسیار جذاب و دیدنی در واقع در بستری کمدی – اجتماعی ساخته شده  است. این فیلم توانست در مدت زمان کمی تعداد بسیار زیادی از مخاطبان را به خود جلب کند این هم به واسطه امتیازاتی بود که این فیلم بسیار جذاب در خود دارد . چشم و گوش بسته دقیقا بر اساس سلیقه مخاطبان امروزی ساخته شده و در آن تمام فاکتور هایی که سبب جذاب مخاطب می شود گنجانده شده است . از بازیگری عالی گرفته تا داستان جذاب و صحنه های طنز که همگی باب میل مخاطب امروزی است .

چشم و گوش بسته

در این فیلم یک زن تبهکار مردی را به قتل می رساند و در این رابطه پلیس دو شخص بی گناه را دستگیر می کند . یکی از این دو شخص که صحنه را دیده ناشنوا است و دیگری هم که وقایع شینده نابینا است . آن ها یک صبح تا غروب فرصت دارند که بی گناهی خود را اثبات نمایند و همین مورد سبب بوجود آمدن داستان هایی جذاب و دیدنی برای آن ها می شود که مخاطب را بیش از پیش پای نمایشگر ها میخ کوب می کند . البته داستان جذاب تنها عاملی نیست که این فیلم را به یکی از کمدی های محبوب سال بدل کرده است بلکه حضور بازیگران مطرحی همچون امین حیایی ، بهرام افشاری، لیندا کیانی، آناهیتا درگاهی، مانی حقیقی ، مسعود کرامتی، پوریا پور سرخ ، محمد رضا صولتی و…

سبب شده است تا این فیلم به یکی از محبوب ترین آثار سینمایی ایران تبدیل شود . البته در کنار این مزیت ها کارگردانی فرزاد موتمن و نویسندگی هما بذر افشان سبب توجه بیشتر منتقدان به این فیلم شده است .

چشم و گوش بسته

تیزر

فیلم ایرانی جدید چشم و گوش بسته با کیفیت بالا و حجم کم لینک مستقیم

=============

رمز :

MXSAYQKGRZPBFDNU

=============

دانلود فیلم کمدی چشم و گوش بسته بدون سانسور

همه کیفیت ها یکجا (قیمت : ۱۰٫۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت BluRay 1080p (قیمت : ۷۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴K (قیمت : ۶۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۱۰۸۰p (قیمت : ۵۵۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۷۲۰p (قیمت : ۵۲۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴۸۰p (قیمت : ۵۱۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

دانلود فیلم ایرانی

تصاویر و عکس های از فیلم چشم و گوش بسته

چشم و گوش بسته

چشم و گوش بسته

چشم و گوش بسته

توضیحات فیلم
فیلم چشم و گوش بسته را می توان جزو جدید ترین و البته شناخته شده ترین آثار سینمای ایران دانست که اخیرا با ژانر فانتزی – کمدی جلوی دوربین رفت . این فیلم به عنوان جدید ترین اثر فرزاد موتمن شناخته می شود که بعد از قانون مورفی او بر روی پرده سینما رفته و البته توانست موفقیت چشم گیری را هم به دست آورد .

خلاصه داستان فیلم چشم و گوش بسته

یکی از شاخص ترین امتیاز های این فیلم داستان آن می باشد . در خلاصه داستان این اثر آمده که یک زن تبهکار مردی را به قتل می رساند . پلیس در این رابطه دو مرد بی گناه را دستگیر می کند . یکی از این دو مرد که ماجرا را دیده ناشنوا است و دیگری که ماجرا را شنیده است نابینا است . آن ها یک صبح تا شب فرصت دارند تا بی گناهی خود را ثابت کنند اما مشکلات این دو باعث می شود تا اتفاقات مختلفی برای آن ها بوجود بیاید و همین امر سببب جذابیت بیشتر داستان شده است .

بازیگران فلیم چشم و گوش بسته

فاکتور شاخص دیگری که در این اثر وجود دارد حضور بازیگران توانمند در این فیلم می باشد . در فیلم چشم و گوش بسته بازیگران توانمندی نظیر امین حیایی، بهرام افشاری ، لیندا کیانی ، مانی حقیقی ، آناهیتا درگاهی ، مسعود کرامتی و…. به ایفای نقش پرداخته اند . حضور این بازیگران سبب شده است تا این فیلم بیش از پیش از دیدگاه مخاطبان محبوب باشد.

نقد و بررسی فیلم چشم و گوش بسته

فیلم چشم و گوش بسته جزو آن دسته از فیلم های کمدی است که تمام ساختار آن به خوبی با یکدیگر ترکیب شده اند و هیکله و بدنه آن را به خوبی شکل داده اند . حضور دو کاراکتر که هر کدو یک مشکل خاص را دارند اما تکمیل کننده یکدیگر هستند در واقع سبب شده است تا جذابیت این اثر بیش از پیش باشد . نکته دیگری که در رابطه با این اثر وجود دارد توانایی های خارق العاده این کاراکتر ها در کنار مشکلاتشان است . برای مثال کاراکتر امین حیایی با اینکه نمی شنود اما می تواند از فواصل بسیار دور به خوبی لب خوانی کند که این موضوع در طول داستان کمک می کند تا موقعیت تبهکاران شناسایی شود . کاراکتر بهرام افشاری هم با اینکه نمی تواند ببینید اما حس بویایی بسیار قوی دارد و می تواند جذابیت بیشتری به این کاراکتر بدهد .
در کنار سایر موارد یاد شده ، پایان بسیار زیبا و فنی داستان از دیگر مشخصه های قدرت مند این اثر است . در بسیاری از آثار کمدی این روز ها شاهد یک پایان کلیشه ای یا آبکی خواهیم بود اما در این اثر فیلمنامه نویس سعی کرده تا در بخش های پایانی به خوبی ساختار و موقعیت ها را تغییر دهد و یک پایان جذاب به این اثر بدهد .

فروش فیلم چشم و گوش بسته

فیلم چشم و گوش بسته تقریباً تمام فاکتور هایی که متناسب نیاز کاربر امروزی باشد را در خود گنجانده است اما اکران آن در موقعیت نامناسبی سبب شد تا این فیلم کمتر از انتظار تهیه کنندگان این اثر به فروش برسد . این فیلم زمانی بر روی پرده سینما رفت که فیلم هایی نظیر مطرب و خانه پدری بر روی پرده سینما قرار داشتند که دومی یک فیلم توقیف شده بود و بسیاری از مخاطبان اشتیاق زیادی برای تماشای آن داشتند . اما این تمام دلیل افت فروش نبود بلکه ناآرامی های کشور که در اثر افزایش قیمت بنزین رخ داد و همچنین قطعی اینترنت و لغو رویداد های فرهنگی سبب شد تا این اثر نتواند مطابق انتظار تهیه کنندگان فروش کند . مجموع این موارد باعث شد تا این اثر در روز های اول با افت ۹۰ درصدی فروش مواجه شود .

بهرام افشاری ، ستاره جدید سینمای ایران

یکی از مواردی که سبب جلب توجه بیشتر مخاطبان به این اثر شده در واقع حضور بهرام افشاری است . او که مدت زمان زیادی از حضورش در دنیای سینمای نمی گذرد توانسته در تمامی آثار که بازی کرده، به محبیوبت برسد . اولین فیلم او اثر “من عصبانی نیستم ” از رضا درمشیان بود .اما اوج محبویبت این بازیگر سریال پایتخت و به خصوص پایتخت ۶ بود که به محبوبیت بسیار زیادی از دید مخاطبان رسید .این بازیگر مانند سایر نقش آفرینی های دیگری که داشته توانسته است در فیلم چشم و گوش بسته هم به خوبی کاراکتر خود را در دل مخاطب جای دهد و این بر اثر گذاری این فیلم افزوده است .

فروش بالایی داشته تو این چند روزی که منتشرشده حتما نگاه کنید

   
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 14

احسان:

1400/05/14

ادمین محترم لینک پرداخت رو حذف کن فقط لینک دانلود بذار چون همه سایتها برای دانلود فیلم چشم و گوش بسته لینک پرداخت نذاشتن دانلودش رایگانه

جواد:

1399/05/19

عالییییییییییییییییییی خداخیرتون بده

جمال خان:

1399/04/10

همیشه دنبال ی سایتی بودم کاملا فیلم خنده دار بذار شمارو پیداکردم حال کردم مرسیی

جیران:

1399/02/30

دمتون گرم جالب بود ممنون از سایت خوبتون...

حسام الدین سلطانی‌فر:

1399/02/23

اقا لینک رایگانش نمیاد اقایون خانوما بابا این بند خداها دارن زحمت میکشن که ما تو خونه شاد وخوشحال باشیم شما میاین براشون چیزی تایپ میکنیکه بهشون بر میخوره

باران:

1399/02/9

این فیلم رو من قبلا سینما نگاه کردم خیلی خیلی خوبه بهرام افشاری و امین حیایی اونای ک ندیدن حتما حتما نگاش کنن من از نمره ۱۰۰ بهش ۹۹ میدم چشم گوش بسته حرف نداره.تشکر سایت خوبتون من ۳ ساله از شما فیلم میخرم..

soheil:

1399/02/9

فایل زیپ از من پسورد میخاد پسورد چیه؟ لطفا بگین

پاسخ

سلام نسخه پیشفروش هست رمز فایل ۵ شنبه میاد

سهیل:

1399/02/9

پسوردش چیه؟

سعید:

1399/02/7

لینک ابکی گذاشتین فقط امار بازدید بره بالا خوب همه راه کلاهبرداری یاد گرفتن علی برکت الله

پاسخ

۱۱ اردیبهشت پخش میشه.

رضا:

1399/01/30

مردم مسخره شما اند که الکی لینک میزارید شعور ام خوب چیزیه

پاسخ

جهت معرفی هست تا قبل انتشار

Ali:

1399/01/29

سلام چه تازیخی پخش میشه ؟

پاسخ

فعلا مشخص نیس

ahmdreza:

1399/01/22

چرا هنوز نیومده

مهدی عبدالهی:

1399/01/21

با عرض سلام خدمت کاران مووی من مهدی عبدالهی از تهران هستم لطفا فیلم سینمایی چشم و گوش بسته را کی پخش می کنید که ان را تهیه کنم و فیلم های سینمایی سمفونی نهم- لیلاج- مسخر باز- خوب بد جلف۲-زن ها فرشته اند۲- یادم تو را فراموش- نرگس مست -زیر نظر-بی وزنی- خون شد- زیر صفر-سگ بند-عنکبوت-شنای پروانه- را کی تولید می کنید و سراسر ایران توزیع می کنید

Zizi:

1399/01/15

اگه لینک دانلود فیلم رو ندارید لطفا همون اول بزنید که سایتتون رو باز نکنیم وقتمون تلف شه

نظر خود را بنویسید