کانادا

دانلود فیلم جنگل خاکستری 2021 Woodland Grey زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

وقتی مردی که تنها در جنگل زندگی می کند، جان یک زن جوان را نجات می دهد، آنها مجبور می شوند با هم زندگی کنند. هرج و مرج زمانی رخ می دهد که زن کشف وحشتناکی را در جنگل پشت خانه مرد انجام می دهد و چیزی واقعاً ترسناک را آزاد می کند.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم The Way Back 2020 راه بازگشت با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

جک کانینگهام یک پدیده بسکتبال دبیرستانی بود که از بازی دور شد و آینده خود را از دست داد. سال‌ها بعد، وقتی او با اکراه شغل مربیگری را در دانشگاه خود می‌پذیرد، ممکن است آخرین ضربه را برای رستگاری به دست آورد.

سال ساخت: 2020

آل کاپون 47 ساله پس از 10 سال زندان از زوال عقل رنج می برد و با گذشته خشونت آمیز خود مورد تسخیر قرار می گیرد.

سال ساخت: 2020

پس از وقوع یک حادثه در یک آزمایشگاه فوق سری تحقیقات زیستی در آلاسکا، تیمی از نیروهای ماهر نظامی اعزام می‌شوند تا بررسی کنند که آیا این یک حادثه، یک عمل تروریستی یا چیز دیگری بوده است.

سال ساخت: 2004

دانلود فیلم نرمال 2007 Normal زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک تصادف رانندگی مرگبار، گروهی از افراد را که قبلاً به هم مرتبط نبودند، گرد هم می‌آورد، که هر یک از آن‌ها مجبور می‌شوند با پیامدهای احساسی مقابله کنند.

سال ساخت: 2007

  • بازیگران: Mark Critch ، Tim McAuliffe
  • ژانر: کمدی
  • کیفیت: WEB-DL
  • کشور سازنده: کانادا

این دریچه ای است از صمیم قلب به زندگی یک کودک - بسیار بزرگتر از 11 سالش - که از کمدی و تحقیر خود برای به دست آوردن دوستان و ارتباط با مجموعه کوچکی از مردم در دنیای محدود خود استفاده می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم زن در ماشین 2022 Woman in Car زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر
  • بازیگران: Helene Joy ، Liane Balaban
  • ژانر: درام
  • کیفیت: WEB-DL
  • کشور سازنده: کانادا

به نظر می رسد که آن همه چیز را دارد، اما وقتی پسر خوانده اش با یک زن جوان زیبا به مونترال باز می گردد، آن وسواس زیادی نسبت به غریبه ای پیدا می کند که می ترسد زندگی ممتاز او را نابود کند.

سال ساخت: 2022

فلیکس 12 ساله با استفاده از غیبت مادرش در حالی که او برای استراحت و استراحت با یک کشتی کروز حرکت می کند، به دنبال یافتن پدرش، ماهیگیری است که دو سال قبل در دریا ناپدید شده بود.

سال ساخت: 2021

پس از اینکه یک مرد غریبه مرموز از او و همسرش دیدن می کند، آن مرد خشم خدای انتقامجو را احساس می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم شزم 2019 Shazam! زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک پسر جوان تازه پرورش یافته در جستجوی مادرش در عوض قدرت های فوق العاده غیرمنتظره ای پیدا می کند و به زودی یک دشمن قدرتمند پیدا می کند.

سال ساخت: 2019