دانلود فیلم کشتارگاه با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی کشتارگاه با کیفیت عالی ۴K

دانلود فیلم” جدید کشتارگاه ” با چهار کیفیت عالی و متوسط

تیزر افزوده شد

دانلود فیلم کشتارگاه

دانلود فیلم ایرانی کشتارگاه

نوع فیلم: اجتماعی

سال تولید : ۱۳۹۹

کارگردان : عباس امینی

بازیگران: باران کوثری، مانی حقیقی، حسن پورشیرازی، امیرحسین فتحی و…

خلاصه داستان : روایتی از مشکلات این روزهای کشورمون است. آقا امیر ما بعد از گذشت چند ماه که دیپورت شده از کشور فرانسه، امیر بخاطر پدرش دچار یک جنایت شده که اینجا بهش میگن رفقای صلیب سرخ امیر چی؟! و…امیدواریم از تماشای این فیلم لذت ببرید با ما همراه باشید کاران مووی

تیزر

دانلود فیلم ایرانی جدید کشتارگاه با کیفیت بالا و حجم کم لینک مستقیم

=====

دانلود فیلم کشتارگاه بدون سانسور

=====

همه کیفیت ها یکجا (قیمت : ۱۰٫۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۱۰۸۰p (قیمت : ۵۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۷۲۰p (قیمت : ۴۵۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴۸۰p (قیمت : ۴۰۰۰ تومان)

———

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

فیلم کمدی رحمان ۱۴۰۰

=====

دانلود فیلم ایرانی

=============

فیلم کشتارگاه را می توان جزو فیلم های برتر سال گذشته در ژانر اجتماعی دانست که توانست توجه منتقدین و البته مخاطبان را به سمت خود جلب نماید . این اثر چهارمین فیلم از عباس امینی است که بعد از آثار او به نام های “والداراما” ، ” هندی و هرمز” ، ” من اینجا هستم”  ساخته و خلق شده است . این فیلم او در واقع روایتگر بخش هایی از جامعه می باشد که تاکنون کمتر به آن ها پرداخته شده است . بطن این فیلم به مسائل قاچاق ارز و گوشت می پردازد و سعی دارد آن را به گونه ای دیگر روایت نماید. این روایت از نگاه جوانی به نام امیر رخ می دهد که به تازگی از فرانسه دیپورت شده و به ناخواسته وارد ماجرایی می شود که او را  به سمت و سویی دیگر می برد .

شیوه شروع و پایان این اثر به گونه ای است که مخاطب را سراسر درگیر خود می کند . بخش ابتدایی این فیلم با صحنه قتل سه مرد در یک کشتارگاه آغاز می شود که به خودی خود نشان دهنده ی سمت و سوی اتفاقاتی است که در آینده رخ می دهد .

البته فیلم نامه زیبا تنها مزیت این اثر به شمار نمی آید بلکه وجود بازیگران توانا و البته ترکیب آن ها با نقش هایی که دارند از دیگر مزیت های این اثر است که توانسته توجه منتقدان را به خود جلب نماید . در کنار این موارد تکنیک های فیلم برداری و صدا برداری دقیق این اثر موجب شده تا مخاطب بیش از پیش خود را در بطن فیلم احساس نماید . مجموع این موارد به عاملی تبدیل شده تا فیلم کشتارگاه به عنوان یکی از شاخص ترین فیلم های ژانر درام در سال گذشته شناخته شود .

 

   
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید