دانلود فیلم Siccin 1 2 3 4 5 6 سجین 1 تا 6

 

سجین سری فیلم های ترسناکی است که 6 قسمت از آن به انتشار رسیده است و محصول کشور ترکیه بوده که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از علت های محبوبیت بالای فیلم های سجین شباهت بالای داستان های آن با اعتقادات مردم کشور ما می باشد. داستان هایی که ابتدا با انتشار بخش از قرآن به نمایش گذاشته می شوند و سعی دارند پیروزی نور بر تاریکی با تیکه بر اعتقادات الهی به کاربر نشان دهند.

توضیح درخصوص فیلم های سجین 1 تا 6

سجین 1:

فیلم سجین 1

خلاصه داستان فیلم: 

اوزنور زن جوان و زیبایی است. او از دوران کودکی با کودرت که پسر عمویش است، عشق عاشقانه ای داشته است. کودرت اما با زنی به نام نساء ازدواج کرده و بسیار خوشحال است. اوزنور که حسود است، از جادوی سیاه وحشتناک استفاده می کند تا این را تغییر دهد تا او و کودرت با هم باشند. با این حال، او برای شری که این طلسم رها می کند آماده نیست.

سجین 2:

فیلم سجین 2

خلاصه داستان:

عدنان و هیکران با خوشحالی ازدواج کردند، اما وقتی پسرشان در نتیجه یک تصادف مرموز می میرد، آدانان از همسرش دور می شود. هیکران شروع به بررسی گذشته خود می کند تا ببیند چگونه می تواند به مرگ پسرش مرتبط شود.

سجین 3:

فیلم سجین 3

خلاصه داستان:

خواهر و برادران صدات و کهدر با بزرگ شدن در کنار دوست دوران کودکی خود اورهان زندگی شادی را سپری می کنند. پیوند خویشاوندی این سه نفر با پیوند اورهان و کهدر در یک ازدواج مقدس بیشتر تقویت می شود. با این حال، هنگامی که خواهر و برادر در یک تصادف سرنوشت ساز درگیر می شوند، ایمان اورهان در تلاش ناامیدانه او برای حفظ سلامت عقل خود با معامله با شیطان، همه به نام عشق، مورد آزمایش قرار می گیرد.

سجین 4:

فیلم سجین 4

خلاصه داستان:

خانواده یلماز به دلیل مشکلات مالی به خانه مادربزرگشان سعادت نقل مکان می کنند. اما سعادت آنطور که می دانیم تنها زندگی نمی کند. خانه قدیمی سعادت که مقبره همسر فقید او نیز هست، محل زندگی موجوداتی از بعد دیگری است. و این موجودات در خانه جز سعادت نمی خواهند.

سجین 5:

فیلم سجین 5

خلاصه داستان:

هیل با ظاهر متفاوت و رفتار عجیبش جلب توجه می کرد. او با مادرش، مادربزرگ افسرده و عمه اش عذرا در خانه ای تاریخی و ترسناک در نوشهیر زندگی می کند. پدر هیل قبل از تولد او ناپدید شده بود و دیگر هرگز دیده نشد.

سجین 6:

فیلم سجین 6

خلاصه داستان:

یک دختر در خانه خانواده اش توسط یک روح شیطانی تسخیر شده است. چندین اتفاق بد در اطراف خانه او و اعضای خانواده اش رخ می دهد. یک شخصیت قدیمی برمی خیزد و سعی می کند خانواده را از سرنوشت محکوم به فنا نجات دهد.