به روزترین فیلم ها و سریال های ایرانی

به روزترین فیلم ها و سریال های خارجی

دستورالعمل کاران مووی دانلود سریال دراکولا

دانلود سریال زخم کاری با لینک مستقیم

قسمت پنجم سریال زخم کاری با کیفیت عالی و حجم کم

دانلود سریال”زخم کاری قسمت 5” بدون سانسور با لینک مستقیم

لینک دانلود و خرید قسمت پنجم سریال زخم کاری افزوده شد

دانلود قسمت پنجم سریال زخم کاری

دانلود قسمت پنجم سریال ایرانی زخم کاری

نوع سریال: اجتماعی، درام

محصول :ایران

سال تولید: 1400

تعداد قسمت ها: ..

کارگردان : محمد حسین مهدویان

بازیگران سریال زخم کاری : بازیگران سریال زخم کاری جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علیپور، مه لقا باقری، مائده طهماسبی، مرتضی امینی تبار , سارا حاتمی

خلاصه قسمت پنجم:

«مالکی از کار‌های غیر قانونی ناصر در پوشش شرکت ریزآبادی آگاه است، برای این‌که فشار خود را بر این خانواده افزایش بدهد، خبری مبنی بر دست داشتن ناصر در تجارت مواد مخدر در رسانه‌ها افشا می‌کند.

نقشه قتل نجفی حساب شده‌تر از حاج عمو پیش می‌رود. مالک در دوبی و پای یک معامله نفتی خبر را می‌شنود. او پول خوبی خرج کرده است و پروژه حذف نجفی هم تمیز انجام می‌شود. به محض این‌که پای مالک به تهران می‌رسد و با برادر نجفی صحبت می‌کند، پروژه دیگری را کلید می‌زند که از دو طرف برایش سود دارد. مالک اطلاعات قاچاق تریاکی را که ناصر و نجفی در پوشش هلدینگ انجام می‌دادند، درز می‌دهد. پخش شدن این خبر در رسانه‌ها ناصر را به‌شدت می‌ترساند و از طرفی برادر نجفی را هم به سمتی سوق می‌دهد که کشته شدن او به همین جریان مربوط است. این خبر هم توجه‌ها را از مالک در پرونده نجفی دور می‌کند و هم ضربه کاری دیگری از مالک به ناصر و منصوره نشان می‌دهد.
به همین سبب است که منصوره از در دوستی و قرار شام مخفیانه با مالک وارد می‌شود. مالک تحت تاثیر شدید سمیراست. اوست که جرات این کار‌ها را در مالک ایجاد می‌کند. حالا شاید مالک تحت تاثیر زن دیگری نیز قرار بگیرد. زنی که دیر زمانی چیزی هم از جنس احساس میان‌شان جریان داشته است. اما شاید منصوره هم چیزی جز منافعش را در معاشرت و ارتباط جدیدش با مالک دنبال نکند. نباید فراموش کرد که اگر رابطه‌ای هم میان مالک و منصوره شکل بگیرد، آن هم زیر نظر سمیرا خواهد بود. سمیرایی که موقتاً چشم بر جرات مالک برای زیر آبی رفتن بسته است.
زخم کاری در میان انبوهی از تشویق و تمجید‌ها پیش می‌رود. از بازی خوب جواد عزتی و رعنا آزادی‌ور تا فیلم‌نامه و کارگردانی محمد حسین مهدویان. اما قسمت پنجم زخم کاری افت محسوسی به لحاظ ریتم روایت داستان دارد. سرعت تصمیم‌گیری و اتفاقاتی که در قسمت‌های گذشته شاهد بودیم، در این قسمت به نوعی ثبات می‌رسد. ماجرای کریم و دخترش هم به وصله‌ای ناجور در سریال تبدیل شده است که به کلی فضای داستان را برهم می‌ریزد و گرچه بعد‌ها حتماً از این شخصیت در روایت اصلی استفاده خواهد شد، گریز‌های گاه و بی‌گاه به او و زندگی‌اش روایت اصلی را مخدوش کرده و از ریتم می‌اندازد.
به هر روی سریال زخم کاری به قسمت پنجمش رسید. سریالی که پیش آمدن اتفاقات حاشیه‌ای و جنجالی در قسمت‌های آینده‌اش قابل پیش‌بینی است؛ چراکه این روز‌ها ساخت و پرداخت به حواشی رویکردی در تبلیغ آثار است و هم شخصیت محمد حسین مهدویان و سابقه‌اش به نوعی است که انتظار حاشیه‌ساز بودن اثرش دور از ذهن نیست. کما این‌که چشمه‌هایی را هم در همین قسمت نشان می‌دهد.

تریلر سریال زخم کاری

 

 

توضیح در خصوص سریال زخم کاری

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علیپور، مه لقا باقری، مائده طهماسبی، مرتضی امینی تبار , سارا حاتمی به هنرمندی پرداخته‌اند. این سریال را می توان جز بهترین سریال های سال جاری تلقی کرد که می تواند جایگزین خیلی از موارد پخش شده سینمای خانگی داست. داستان این سریال متفاوت بوده و بازهم شاهد نقشی متفاوت از جواد عزتی می باشیم.

 

دانلود سریال زخم کاری (همه قسمت ها)

=============

لینک های دانلود قسمت پنجم سریال زخم کاری

=============


دانلود سریال زخم کاری

دانلود فیلم شنای پروانه
   
کانال تلگرام کاران مووي
   

فیلم های پیشنهادی

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
برچسب ها